اکسیژن موبایل یکی از پیشروترین فروشگاه های آنلاین موبایل و تبلت و سایر لوازم دیجیتال درایران است که با هدف عرضه کالاهای اصلی البته با قیمت هایرقابتی ارائه خدمات می کند. علیرغم وجود فروشگاه های اینترنتی انچه اکسیژن موبایل را از سایر رقبا متمایز مینماید ، ارائه کالاهای اصل با  قیمت مناسب همراه با گارانتی شرکت های معتبر  میباشد. خوشبختانه در طی سالیان متمادی فعالیت فروشگاه اکسیژن، به علت خدمات پس از فروش بی نظیر، روزانه تعداد بسیاری از هموطنان به جمع مشتریان ثابت این مجموعه اضافه می شوند.
اکسیژن موبایل یکی از ارائه دهنده های  کالاهایدیجیتال در شهر تهران در طی 3 سال اخیر می باشد در سال 1396 خورشیدی، ما بر آن شدیم تا با راه اندازی فروشگاه آنلاین، به نام اکسیژن موبایل به کلیه هموطنان عزیز در سراسر کشور  ارائه خدمت کنیم.

چرا اکسیژن موبایل ؟

فروشگاه های آنلاین بسیاری را روزانه می بینیم و یا از آنها خرید می کنیم اما پس از خرید میزان رضایت مندی به چه شکل است؟ پس از خرید میزان خدمات فروشنده به چه شکل است ؟ آیا فروشندگانی که همیشه مدعی فروش با قیمت پایین هستند، همانگونه که ادعا می کنند، به عهد خود وفا می کنند ؟ آیا به تنهایی نوشتن برخی موارد و تبلیغات بر روی آنها از جانب فروشگاه های آنلاین کافی خواهد بود ؟

ما در اکسیژن موبایل با شعار”یکبار امتحان کنید، یک عمر اعتماد کنید” در خدمت کلیه بزرگواران این مرز و بوم هستیم.

 

ناگفته نماند شما همواره می توانید جدیدترین دستگاه های هوشمند همچون تلفن همراه، تبلت و یا ساعت هوشمند را از اکسیژن موبایل خریداری کنید. وجه متمایز کننده دیگر اکسیژن موبایل از سایر رقبا نوع سفارش کالاهای جدید می باشد. بسیاری از کالاهایی را که در سرتاسر بازار ایران نمی توانید خریداری کنید اما در بازار های جهانی عرضه شده است، می توانید با هماهنگی از طریق درگاه های ارتباطی با بخش فروش اکسیژن موبایل ، به سفارش گذاشته و در سریع ترین زمان ممکن دستگاه مورد نظر خود را با بهترین خدمات پس از فروش درب منزل تحویل بگیرید. 

سرعت پاسخگویی بخش فروش، پیگیری سفارشات و خدمات پس از فروش بسیار بالاتر از سایر رقبای نام آور در این عرصه می باشد که خوشبختانه برای کلیه مشترکین دائمی اکسیژن موبایل امری صادق می باشد.

باتشکر امیر احسان مرادی مدیریت اکسیژن موبایل